ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI İL FİNALİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLENDİRİLDİ.

AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI İL FİNALİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLENDİRİLDİ.

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğümüz ile Tüm Akıl Zeka Oyunları Federasyonu arasında imzalanan protokol gereği tüm ülke genelinde yapılan Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvalarının  Antalya Finali sonuçlandı.

Finaller sonunda düzenlenen ödül törenine, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan Öğretmenler, Öğrenciler ve çok sayıda öğrenci velimiz katıldı.

İlçelerimizde yapılan Akıl Ve Zeka Oyunları Turnuvalarına yaklaşık 23 Bin İlk ve Ortaokul öğrencimiz katılmış ve il finallerinde 128 öğrencimiz yarışmıştır.

 

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER VE OKULLARI

Kategori/Oyun

Okul

Öğrenci

İLKOKUL / MANGALA     1.

 

KEPEZ- GÜLGÜN NİHAT ÖMÜR İLK.

EMİNE ERTUĞRAL

İLKOKUL / MANGALA     2.

 

AKSU KURŞUNLU İNCİ KALENDER İLKOKULU

MUSTAFA KOTANAK

İLKOKUL / MANGALA     3.

 

KEMER ÇAMYUVA SİLKAR İLKOKULU

MAKBULE TUANA SÜTÇÜ

İLKOKUL/ PENTAGO       1.

 

SERİK M.AKİF ERSOY İLK.

HÜSEYİN URAS KAYA

 

İLKOKUL/ PENTAGO       2.

 

KEPEZ MEVLANA İLKOKULU

PELİN İKİNCİ

İLKOKUL/ PENTAGO       3.

 

KEMER ÇAMYUVA SİLKAR İLKOKULU

MİRAÇ KURAN

İLKOKUL/ Q-BİTZ            1.

 

KORKUTELİ FİKRİYE RAMAZAN YALÇIN  İLKOKULU

AHMET  FURKAN ŞEN

 

İLKOKUL/ Q-BİTZ           2.

 

KEPEZ ÜNSAL İLKOKULU

ELİF ALTINTAŞ

İLKOKUL/ Q-BİTZ           3.

 

DÖŞEMEALTI TOKİ İLKOKULU

CEYLİN TUĞHAN

İLKOKUL / EQURIBLIO   1.

 

SERİK MEHMET AKİF ERSOY İLK.

ŞERİFE NİSA KOÇ

 

İLKOKUL / EQURIBLIO   2.

 

KORKUTELİ FİKRİYE RAMAZAN YALÇIN İLKOKULU

AYŞENAZ GÖK

 

İLKOKUL / EQURIBLIO   3.

 

DEMRE ATATÜRK İLKOKULU

NEHİR YÖRÜKOĞLU

ORTAOKUL/MANGALA  1.

 

GAZİPAŞA AVUKAT KEMAL AKÇA ORTAOKULU

BERİN KAYRA KARABULUT

ORTAOKUL/MANGALA  2.

 

ALANYA NEZİHE TÜRKTAŞ ORTAOKULU

ZEHRA KIRKGEÇİT

 

ORTAOKUL/MANGALA  3.

 

DEMRE 80. YIL CUMHURİYET ORTAOKULU

HABİBENUR KARAÇÖL

ORTAOKUL/PENTAGO  1.

 

GAZİPAŞA İSTİKLAL ŞEHİT SÜLEYMAN GÜR ORTAOKULU

MEHMET EDİZ AKYOL

ORTAOKUL/ PENTAGO  2.

 

ELMALI SİNAN-I ÜMMİ İMAM HATİP ORTAOKLU

HÜSEYİN BATURALP YILDIZ

ORTAOKUL/ PENTAGO  3

 

DEMRE ŞEHİT ADEM AKIN ORTAOKLU

KAAN CEM KARAGÜL

ORTAOKUL/KULAMİ 1.

 

ALANYA TAHİR TULUK ORTAOKULU

GÖKTUĞ ARDA ŞENOL

ORTAOKUL/ KULAMİ  2.

 

FİNİKE HASYURT KOLAKLAR  ORTAOKULU

ARDA ELDEN

ORTAOKUL/KULAMİ 3

 

MANAVGAT ŞEHİT MEHMET KOPARAN  ORTAOKULU

AYŞE DURMAZ

ORTAOKUL/REVERSİ   1.

 

KONYAALTI HAYMANA İMAM HATİP ORT.

RAVZANUR ÜNVER

ORTAOKUL/REVERSİ   2.

 

ALANYA BARBAROS AZAKOĞLU ORTAOKULU

FEVZİ ELÇİ

ORTAOKUL/REVERSİ   3.

 KEPEZ HALİL AKYÜZ ORTAOKLU

FURKAN BİLGE

 

04-03-202004-03-202004-03-202004-03-202004-03-202004-03-202004-03-202005-03-202005-03-202005-03-202005-03-202005-03-202005-03-202005-03-202005-03-202005-03-2020

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No 59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.