ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FİNİKE’YE 24 DERSLİKLİ OKUL

İlimiz Finike İlçesinde Hayırsever Selahattin Onur Tarafın anne ve babasının adına yapılacak olan 24 Derslikli Okul  Protokolü  Antalya Valiliğinde imzalandı
FİNİKE’YE 24 DERSLİKLİ OKUL

Protokol İmza Törenine Valimiz Münir Karaloğlu Antalya Millet vekilimiz Atay Uslu İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan İle Hayırsever Selahattin Onur ile oğlu katıldı

Protokol İmza Töreninde konuşan Hayırsever Selahattin Onur Yıllardır Finike´de bir okul yaptırmak istiyordum. Allah bugünlere nasip etti. Sayın Valim ile bu protokolü imzalamaktan dolayı çok mutlu ve huzurluyum. Attığım en güzel ve hayırlı imza. İnşallah ikinci okulu yaptırmakta nasip olur. Ben yaptırmasam da evlatlarım yapar. Protokol Finike´ye hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

Protokol imza töreninde konuşan Valimiz Münir Karaloğlu, en çok hayır işlerine imza atmaktan keyif alıyorum,  "Finike´de 24 derslikli bir orta öğretim kurumu yapılacak. Bitince fen lisesi olarak açılması konusunda bakanlığa teklif yapılacak. Rabbim hayrınızı kabul etsin diyerek  Antalya Milletvekili Atay Uslu ise hayırsever Onur´a teşekkür etti. 2 yıl içerisinde tamamlanması planlanan okulun Finike ve ülkeye hayırlı olmasını diledi yaptırmasam da evlatlarım yapar. Protokol Finike´ye hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

 

 

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No 59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.