ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GENÇ ÇINARLAR ÖDÜLLERİNİ ALDI

  Valiliğimiz koordinesinde, Müdürlüğümüz ile Akdeniz Üniversitesi işbirliğinde yürütülen Değerler Eğitimi Projesi kapsamında geleneksel hale getirilen Genç Çınarlar Kısa Film Yarışmasının 5.si 16 Mayıs 2017 tarihinde saat 14.00 itibari ile AKM Aspendos Salonu’nda icra edildi
GENÇ ÇINARLAR ÖDÜLLERİNİ ALDI

Ödül törenine Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan, Sinema Sanatçısı İzzet Günay, Müdürlüğümüz Yöneticileri ile İlçe Milli Eğitim Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Ödül törenin açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan; “ Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi konumunda olan Antalya’da; çocuklarımızı ve gençlerimizi, öğrencilerimizin milli, manevi, ahlaki değerlere bağlı, özgüveni yüksek, yüreği vatan, millet ve bayrak, sevgisiyle dolu, eğitimin millilik vasıflarına haiz bir şekilde topluma yararlı bireyler olarak yetiştirmek zorundayız. Bu nedenle 2011 yılından itibaren Antalya’da uygulamaya konulan Değerler Eğitimi Projesinin en önemli ayağı olan görsel materyallerin zenginleştirilmesi, çoğaltılması, çocuklarımızın Değerler Eğitimi faaliyetlerine bakış açılarını olumlu hale getirilmesi ve teşvik edilmeleri amacıyla düzenlenen Genç Çınarlar Kısa Film Yarışmasının 5.sine ait ödül törenini bugün gerçekleştirmekteyiz. Yarışmaya 41 ortaokul ve 43 lise olmak zere toplam 84 okulun başvurmuş, bu okullardan toplam 121 kısa filmin değerlendirmeye alınmıştır.  Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü´nde görevli akademisyenlerden oluşan jürinin uzun değerlendirmesi sonunda 14 filmin ödüle layık görülmüştür.   Bu vesile ile desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Akdeniz Üniversitesi Rektörümüze, Sponsorlarımıza, Projemiz ve Genç Çınarlar Kısa Film Yarışmasının Organizasyonunda görev yapan tüm mesai arkadaşlarım ve personele, huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Ödül alsın almasın yarışmaya katılarak, projeyi destekleyen tüm yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi yürekten kutluyorum.” dedi.

Ödül törenine Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncünün konuşmasının ardından ATSO Güzel Sanatlar Lisesi orkestrasının seslendirdiği yeşil çam film müzikleriyle devam edildi.

Törende dereceye giren eserlere ödülleri onur konuğu olarak katılan Sinema Sanatçısı İzzet Günay, Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan ile protokolde yer alan kamu kurum ve kuruluşların yetkilileri tarafından verildi.

ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
5. GENÇ ÇINARLAR KISA FİLM YARIŞMASI
ORTAOKULLAR SONUÇ LİSTESİ (16 MAYIS 2017)

DERECE

İLÇESİ

OKUL ADI

FİLMİN ADI

YÖNETMEN

OYUNCULAR

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

1

GAZİPAŞA

KARALAR HÜSEYİNLİ ORTAOKULU

DÜŞTEN GERÇEĞE

GANİ UTKU

EMİNE GUMBAR

ÖZAY ŞEN

HARUN SEREL

ABDULKADİR NURAL

2

MURATPAŞA

BARBAROS ORTAOKULU

2 GB SEVGİ

ŞÖHRET CEMRE TOY

İCLAL NEVA NART

ÖZLEM YILMAZ TURAN

ADA BAKIR

TUANA KİRAZLI

DORUK ALP MURATLI

YAĞIZ ALİ ALGÜL

NİSA BELİNAY FIÇI

DORUK ALP MURATLI

EREN OGUZALP ŞEN

LEMAN SAYAR

İREM HARIM

FUAT CAN NAZLIER

BEYZA NUR ÖZDEN

DURU DİM

KENAN TEKİN

CANSIN YÜREKLİ

MUHAMMET IŞIK

HAVVA BERRA BÜTÜN

ARDA ŞENGÜL

FATMANUR AZRA ÇAPA

ECEM ACAR

KUBİLAY GÜNDÜZ

ELİZ NAZ KOÇAK

MEHMET NERGİZ

MEHMET KAAN ELYASOĞLU

MUHKADDES YILDIZ

SUDENAZ YILMAZ

HATİCE BETÜL TANDOĞAN

KEREM SAFA KALKAN

TALAT GÜRSOY

AHMET ERDANIŞMAN

3

ALANYA

TOSMUR FATMA ÖZMÜFTÜOĞLU ORTAOKULU

ÜÇ ELMA

CANER CAN

YAĞMUR ULUSOY

ERGUN KILIÇ

ÖZLEM ALTIN

SUZAL SEZİN GEMİCİ

EREN KIVRAK

MANSİYON

İLÇESİ

OKUL ADI

FİLMİN ADI

YÖNETMEN

OYUNCULAR

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

SERİK

TEKELİ ORTAOKULU

ÖĞRETMENİM

NİHAL ERDOĞAN

PERİSU KÖKÇE

İSMAİL TUNÇ

HAZAL GÜNGÖR

Ü. SUDE KOCA

TEŞVİK 1

İLÇESİ

OKUL ADI

FİLMİN ADI

YÖNETMEN

OYUNCULAR

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

KONYAALTI

ÖZEL ANTALYA BİLGE ADAM ORTAOKULU

KALBİN SESİ

KUZEY POSTACI

AZRA ÇOBANOĞLU

CEMAL BAĞDU

ASLIHAN ÜLKÜ TOPAY

İLKER SATAR

VOLGA GENÇOĞLAN

DİLARA KARABAY

TEŞVİK 2

İLÇESİ

OKUL ADI

FİLMİN ADI

YÖNETMEN

OYUNCULAR

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

MURATPAŞA

ÖZEL ANTALYA SINAV ORTAOKULU

HAYALLERİN RENGİ

DURU BAYDAR

HAKAN ERDOĞAN

FATİH TUNCAY

SARP GÜRAL

SELMA SUDE ŞERAN

KAMİL EFE TAŞKIN

MEHMET EKİN KURT

TEŞVİK 3

İLÇESİ

OKUL ADI

FİLMİN ADI

YÖNETMEN

OYUNCULAR

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

KONYAALTI

İSTEK ÖZEL ANTALYA KONYAALTI YEDİTEPE KOLEJİ ORTAOKULU

SESSİZLİĞİN SESİ

DEFNE SERT

MERT ALTUNBAŞ

ZEYNEP CİLAS

SEBAHAT AKPINAR

CANKAT ÖZBAKIR

DENİZ RONALDO URAL

UZAY ALTINTAŞ

SEBAHAT AKPINAR (ÖĞRT)

JÜRİ ÖZEL

İLÇESİ

OKUL ADI

FİLMİN ADI

OYUNCU

 

ALANYA

SAKİNE-NESİBE ZAMANOĞLU ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİ VE İŞ EĞİTİM OKULU

KORKMA

İSMET CAN BAŞ

 

BURAK ŞAHİN JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ

İLÇESİ

OKUL ADI

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

ALANYA

SAKİNE-NESİBE ZAMANOĞLU ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİ VE İŞ EĞİTİM OKULU

ŞİRİN SIRMA

ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
5. GENÇ ÇINARLAR KISA FİLM YARIŞMASI
LİSELER SONUÇ LİSTESİ (16 MAYIS 2017)

ANA DERECELER

DERECE

İLÇESİ

OKUL ADI

FİLMİN ADI

YÖNETMEN

OYUNCULAR

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

1

KEPEZ

ATSO GÜZEL SANATLAR LİSESİ

SİNYAL YOK

DOĞA ÇİMEN

ASUMAN YALÇIN (ÖĞRETMEN)

TUNCER ÇETİNKAYA

HALİL BAYIR (ÖĞRETMEN)

HİLAL BURAL (ÖĞRETMEN)

ALİ KINIKLI (ÖĞRETMEN)

DENİZ EZGİ ÖZER (ÖĞRENCİ)

İDİL DOĞA ORAL (ÖĞRENCİ)

ŞERİFE UĞUR (ÖĞRENCİ)

2

KEMER

ÜNAL AYSAL ANADOLU LİSESİ

YAK BİR ÖMÜR

ELİF YILDIRIM

HALİD TUĞ (ÖĞRETMEN)

HAKAN ÇERÇİ

AYŞEGÜL KANADOĞLU

BERKAY BADEMKIRAN

MEHMET ÇATALKAYA

3

MANAVGAT

MATSO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

BİR KAP SU

MERT ATLI

BERKAN YAYLA

NESLİHAN ÖDEK TEPE

İNAYET BİLAL KONUR

HASAN OĞUZHAN ÖZTAŞ

FURKAN EZMİŞ

NİKİTA BONDARENKO

             

MANSİYON

İLÇESİ

OKUL ADI

FİLMİN ADI

YÖNETMEN

OYUNCULAR

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

KONYAALTI

FETTAH TAMİNCE MTAL

GÜLÜMSEME

FİKRİ ERBAĞCI

İLYAS GÜNEY

SİBEL YILDIRIM

SİMGE AYDIN

SADIK CAN TAŞKIN

MERT İLGİN

EMRAL KOZAKOĞLU (VELİ)

JÜRİ ÖZEL

İLÇESİ

OKUL ADI

FİLMİN ADI

YÖNETMEN

OYUNCULAR

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

MURATPAŞA

ANTALYA BAROSU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

CÜDA

RABİA ŞEVVAL ÇELİK

MERVE DÜNDAR

NECLA YILDIR

FADİLE PAÇACI

YEŞİLÇAM ÖZEL ÖDÜLÜ

İLÇESİ

OKUL ADI

FİLMİN ADI

YÖNETMEN

OYUNCULAR

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

KUMLUCA

MAVİKENT MUSTAFA AYŞE ACARBULUT AL

NE GÜZEL SÖYLEMİŞ MEVLANA

SAMET ÇOBANER

METİN ARIKAN

ERHAN KONCAK

EMRE TEKİN

AHMET BURAK SARICA

 

17-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-2017

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No 59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.