ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞAMPİYONLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

ŞAMPİYONLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

 

 

Milli Eğitim Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğümüzce her tür ve derecedeki okullarımızda görev yapan öğretmenlerimizin Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda, birlik beraberlik içerisinde iletişim ve motivasyonun arttırılması,  okullar arasındaki iletişimin güçlendirilmesi amacıyla düzenlenen Türkiye Öğretmenler Kupası müsabakasında Türkiye birincisi Alanya İlçe Erkek Voleybol takımımız ve Türkiye ikincisi Kepez Kadınlar Futsal takımımıza Valimiz Münir Karaloğlu tarafından başarı belgesi verildi.

 

TÜRKİYE 1.OLAN

 

ALANYA VOLEYBOL ERKEK TAKIMI  

 

 

 

ADI SOYADI                                    GÖREV YERİ-GÖREVİ                             

 

 1-Hasan KARATEKE                        Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

2-Murat GİĞİNOĞLU                       Alanya Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

 

3-Bülent ÇİFTÇİ                                Alanya Nezihat Şükrü Mülazımoğlu Ortaokulu

 

4-Murat AKAR                                  Alanya Özel Doğa Koleji

 

5-Ali Haydar KELGÖKMEN            Alanya Değirmendere Ortaokulu

 

7-İsmet KÜÇÜKBALLI                    Alanya Fatma Özmüftüoğlu  Anadolu İHL.

 

8-Görkem Sayıl ATA                         Alanya Sakine Nesibe Zamanoğlu Özel Eğitim Okulu

 

9-Ömer ÖZKAN                                Alanya Şükrü Mülazımoğlu Ortaokulu

 

10-Erhan ENGİN                               Alanya Özel Bahçeşehir Koleji

 

11-Serdar ESEN                                Alanya Özel İsabet Ortaokulu

 

12-Mehmet Furkan BABA                Alanya Sakine Nesibe Zamanoğlu Özel Eğitim Okulu

 

13-Gökmen AKKILIÇ                      Alanya Şehit Abdullah Ümit Sercan Anadolu Lisesi

 

14-Gökhan TOPTAŞ                         Alanya Mustafa Mürrüvvet  Alaatinoğlu Anadolu Lisesi      

 

TÜRKİYE 2. OLAN

 

KEPEZ FUTSAL KADIN TAKIMI 

 

 

 

ADI SOYADI                                    GÖREV YERİ-GÖREVİ     

 

1- Gürol GÜVEN                                 100.Yıl Ortaokulu Müdürü

 

2- Erkan AKÇALI                                Gülgün Nihat Ömür Ortaokulu

 

3-Melek TEKAL ÇALIŞKAN             Kepez Şahinevler Ortaokulu

 

4-Diğdem ÜÇÖZ                                  Kepez Demirgül Ortaokulu

 

5-Işın ÜZÜMCÜ                                   Kepez 100.Yıl Ortaokulu

 

6-Damla YETİK                                   Kepez 100.Yıl Ortaokulu

 

7-Serap AKDEM                                  Kepez Nazime Baki Saatçioğlu MTAL.

 

8-Meryem HALDAN                            Kepez Mobil Ortaokulu

 

11-Asuman TATAR                             Kepez İsmet İnönü MTAL.

 

12-Ayşe Necla ULUCAN YEŞİLOĞLU, Kepez Amina Hatun Kız Anadolu İHL.

 

13-Selcan ULUYOL                              Kepez Şehit İbrahim Barış Ortaokulu

 

14-Şahinder TAŞKAYA                         Kepez Metin Çiviler Anadolu Lisesi

 

15-Esin TAŞDEMİR                             Kepez Baraj MTAL.

 

16-Esmeray GÖKGÖZ                          Kepez Yunus Emre İHO.                         

     

11-12-201911-12-201911-12-201911-12-201911-12-201911-12-2019

 

 

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No 59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.