ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021- 2022 Yılı Ulusal ve Uluslararası Spor Faaliyetlerinde Dereceye Giren Sporcu Öğrencilerimize Antalyaspor Hasan Subaşı Tesislerinde Ödül Töreni Gerçekleştirildi
![2021- 2022 Yılı Ulusal ve Uluslararası Spor Faaliyetlerinde Dereceye Giren Sporcu Öğrencilerimize Antalyaspor Hasan Subaşı Tesislerinde Ödül Töreni Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2022_06/17171615_3R3A2119.jpg)
2021- 2022 Yılı Ulusal ve Uluslararası Spor Faaliyetlerinde Dereceye giren Sporcu Öğrencilerimize Antalyaspor Hasan Subaşı Tesislerinde Ödül töreni gerçekleştirildi. Sporcu öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi kutluyoruz.