ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2021 EKPSS İLE YAPILAN YERLEŞTİRME İŞLEMLERİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA

2021 EKPSS İLE YAPILAN YERLEŞTİRME İŞLEMLERİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA

2021 EKPSS İLE YAPILAN YERLEŞTİRME İŞLEMLERİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA

 Adaylardan istenecek belgeler:

 

1-Başvuru Formu (1 Sayfa)

2-Engelli Sağlık Kurulu Raporu (Aslı Gibidir Onaylı)

3-Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi (6 Adet)

4-Diploma Aslı ve Onaylı Örneği

5-Adli Sicil Kaydı (E-Devlet sisteminden alınabilir)

7-Askerlik Durum Belgesi (Erkek Adaylar İçin / E-Devlet sisteminden alınabilir)

8-ÖSYM yerleştirme sonuç belgesi

9-Mal Bildirimi (2 Sayfa)

10-Vesikalık Fotoğraf (3 Adet)

11-"Devlet Memurluğu Yapabilir" ibaresi bulunan Sağlık Kurulu Raporu

12-Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi (1 Sayfa)

13-Yer Değişikliği Dilekçesi( Başka ile atanma talebi bulunan adaylar için)

14-Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almadığına dair belge. (Vazife Malulü hariç/ SGK Hizmet Dökümü E-Devlet sisteminden alınabilir))

15-Kamu kurum ve kuruluşlarında hâlen aday ya da aslî devlet memuru olarak çalışmakta olanlardan; başka hizmet sınıfı kapsamındaki kadrolar ile bulundukları kadrolardan farklı olmak  kaydıyla yerleştirilenlerin görev yaptıkları kurumlarca onaylanmış muvafakat belgesi.

 

 

Teslim Edilecek Belgelerle ilgili olarak;

 

1)    İlimize yerleşen adaylardan başka bir ile yer değiştirme talebinde bulunacak adaylar 24.02.2021 tarihine kadar web sitemizde yayınlanan yer değişikliği dilekçesini  Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Yönetimi/Personel Atama Şubesine teslim etmeleri gerekmektedir.

 

2)    İlimizde görev yapmak isteyen adayların atamaya esas teşkil eden ve web sitemizde yayımlanan  belgeleri  12.03.2021 tarihine kadar şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

 

3)    Başvuru formu, Mal Bildirimi formu, Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi doldurulmuş ve İmzalanmış Olarak Teslim Edilecektir.

 

4)    İlimize yerleşen  adaylara ait engelli sağlık kurulu raporları, adaylar göreve başlatılmadan ilgili İl Sağlık Müdürlüklerinden teyit edilecektir.

 

 

 

5)    Adayların Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı ve Engellilerin Devlet Memurluğuna Alınmaları Hakkında Yönetmelik hükmüne göre engel oranının yüzde kırk veya üzerinde ve çalışabilir durumda olduğunu belgelendirmesi ve Engelli Sağlık Kurulu Raporunun "Çalıştırılamayacağı İşlerin Niteliği" bölümünde "Çalışamaz" ibaresi bulunmaması gerekmektedir.

 

6)    657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 94'üncü maddesine göre Devlet memurluğundan çekilmiş olan ve çekilmiş sayılanlardan, aynı Kanunun 97'nci maddesinde belirtilen bekleme süresini "yerleştirme işleminin son başvuru tarihi itibarıyla" (19.01.2021) doldurmuş olmak,

 

 

7)    Kamu kurum ve kuruluşlarında hâlen Devlet memuru olarak görev yapanlardan; görev yapmış oldukları hizmet sınıfından farklı bir hizmet sınıfına yerleştirilenlerin görev yaptıkları kurumlardan muvafakat talebinde bulunacaklardır.

 

8)      Adayların atamalarının yapılabilmesi için yerleştirme işleminin son başvuru tarihi olan 19.01.2021 tarihi itibarıyla EKPSS/Kura başvurusunda beyan ettiği eğitim kurumlarından mezun olduğunu belgelendirmek,

 

 

                                                                                                                                                          Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü

 

 

 

Ekler için tıklayınız.

 

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No 59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.