ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Eğitim İş Birliği Protokolü Akdeniz Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Akdeniz Üniversitesi Yönetim Kurulu Salonunda imzalandı.
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İş Birliği Protokolüne Akdeniz Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Ünal, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mehmet Karakaş, Eğitim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Hilmi Demirkaya, Dekan Yardımcılarımız Doç.Dr. Bayram Bıçak ve Doç. Dr. Bekir Direkci katıldı.

Akdeniz Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Ünal yaptığı konuşmasında; “Üniversitemiz ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında bu güne kadar yapılan en kapsamlı protokoldür. Bu protokol sayesinde ilköğretimden üniversiteye eğitimin tüm alanlarında birlikte güzel çalışmalar yürüteceğiz. Böylelikle Antalya´nın eğitim kalitesini yükselteceğiz" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan konuşmasında; “Öğrencilerimizin başarı seviyelerini yükseltmek ve tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini arttırmayı amaçladığımız bu protokol ile üniversitenin bilim, teknoloji, insan kaynağı ve birikimlerinden faydalanmak istiyoruz.” dedi.

Yapılan İş Birliği Protokolü kapsamında taraflar; Eğitim-Öğretim, Öğretmen Yeterlilikleri, Eğitim Yönetimi, Proje çalışmaları Ders Dışı Etkinlikler, Aile Eğitimi ve Veli Oryantasyonu ile Değerler Eğitimi başta olmak üzere planlanan eğitimin diğer alanlarında işbirliği yapacaklardır.

 

 10-10-201610-10-2016

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No 59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.