ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLE YENİ BİR PROTOKOL

Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Gerontoloji Bölümü 60+ Tazelenme Üniversitesi ile Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Hayat Boyu Öğrenme Faaliyetleri düzenlemesine ilişkin işbirliği protokolü imzalandı.
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLE YENİ BİR PROTOKOL

Protokol imza törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan, Müdür Yardımcımız Muhammed Özdemirci, Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İsmail Tufan ve Genel Koordinatör Melike Tamer Köse katıldı.

Protokol imza töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan; “Okumanın yaşının olmadığını, bu protokolle 60 yaş ve üzeri vatandaşlarımız için iyi bir fırsat yaratıldığını, bu nedenle Müdürlüğümüzle işbirliği yapan Akdeniz Üniversite Edebiyet Fakültesi Gerontoloji Bölümü yöneticilerine teşekkür ediyor, protokolün hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” Dedi.

Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Gerontoloji Anabilim Dali Başkanı Prof. Dr. İsmail Tufan ise; “Türkiye’de ilk olan protokolde bizden desteğini esirgemeyen Antalya Milli Eğitim Müdürümüz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Dedi

İmzalanan protokol kapsamında Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Üniversitesi Gerontoloji Bölümü 60+ Tazelenme Üniversitesi ile Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliği ve koordinasyonunda eğitimin vizyonu ve niteliğinin geliştirilmesi ve bireysel başarının artırılması için eğitim seminerleri, kurs ve benzeri etkinlikler düzenlenecektir.


20-07-201720-07-201720-07-201720-07-2017

 

 

 

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.