ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANİMDER, DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Antalya’da İmam Hatip Lisesi Mezunlar Derneği (ANİMDER), Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında öğrencilerin etkinliklerdeki başarısını arttırmak, medeni cesaretlerini ve eğitimlerini motive etmek amacıyla sponsorluk protokolü imzalandı.
ANİMDER,  DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Protokol imza törenine; Din Öğretimi Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan,  Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Başkanımız Mustafa Emekli, dernek üyeleri ve sivil toplum kuruluşları yetkilileri katıldı.

Protokol imza töreninde konuşan Din Öğretimi Genel Müdürümüz  ‘’Nazif Yılmaz ‘’ İmam hatip okulları öğrencilerinin akademik başarılarının yanında sosyal – kültürel, sportif ve sanatsal alanlar gibi farklı alanlarda başarı sağlaması için çalışmalar yapmaktayız. Bu doğrultuda Genel Müdürlüğümüzün web sayfasında portal açarak öğrencilerimizin daha etkin ve verimli olarak çalışmalarına kaynak oluşturduk. Yapılan bu protokolle de öğrencilerimize hayatın her alanında motive etmeyi amaçlamaktayız. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi


23-02-201723-02-201723-02-2017

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.