ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANTALYA KODLUYOR

ANTALYA KODLUYOR

 

 

ANTALYA KODLUYOR

Bilim ve teknolojinin hızla geliştiği günümüzde, çocuklarımızın ve gençlerimizin Kodlama Eğitimi ile ilgili alanda arzulanan bilinç, bilgi ve becerilere sahip olmaları, analitik düşünen, sorgulayan, üreten ve yüksek problem çözme becerisine sahip bireyler olarak toplum hayatımızda yerlerini almaları son derece önemlidir.

            Bu bağlamda; Bakanlığımız YEĞİTEK Genel Müdürlüğü koordinesinde yürütülen eTwinning Kodlama Haftası (Codeweek) Etkinlikleri kapsamında ilimiz eTwinning İl Koordinatörlüğü tarafından bu yıl 9-24 Ekim tarihleri arasında "Antalya Kodluyor" etkinliği (Etkinlik Kodu: cw21-JME2N)oluşturmuş olup, ilimizdeki okulların katılımı ile kodlama etkinliği gerçekleştirilecektir. Öğretmenlerimiz  https://codeweek.eu/adresinden cw21-JME2N kodunu kullanarak etkinliklerini gerçekleştirebileceklerdir. Ayrıca bu kodu kullanarak etkinlik oluşturan öğretmenlerimiz Codeweek Mükemmeliyetçilik Sertifikası'na sahip olabileceklerdir.

            Tüm öğretmenlerimizi etkinliğimize katılmaya davet ediyoruz.


12-10-2021

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.