ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAŞARILI ÖĞRENCİYE TATİL İYİ GELECEK PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Antalya Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve  Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği arasında imzalan protokolle  okul birincisi olan öğrencilerimiz aileleri ile birlikte   sömestir tatilinde 3 gün  5 Yıldızlı otellerde ağırlanacak
BAŞARILI ÖĞRENCİYE TATİL İYİ GELECEK PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Antalya Büyükşehir Belediyesinde yapılan törende konuşan Büyük Şehir Belediye Başkanımız Menderes Türel; “Tatil hediyesinin öğrencileri motive ettiğine işaret ederek, "Proje kapsamında 768 okul birincisi ve bin 536 anne ve baba 3 günlüğüne 5 yıldızlı otelde tatil yapacak. Bu öğrencilerin çoğunluğu hayatında ilk defa bir otelde tatil yapma şansı yakalıyor.” dedi.


Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı ise okul birincisi olan öğrencilerin aileleri ile birlikte 11 farklı otelde konaklayacağını dile getirdi,  Antalya´nın turizmin başkenti olduğunu hatırlatan Erkan  Yağcı, turizm sektörünün hep ekonomik boyutunu konuştuklarını, sektörün sosyal yönünü de bu tür projeler ile ön plana çıkarmak istediklerini bildirdi. Sektör temsilcilerinin Antalya´dan kazandığı parayla yine Antalya´ya değer katma noktasında desteklerinin bulunduğunu söyledi.

 


Antalya Milli Eğitim Müdürüz Yüksel Arslan ise projenin öğrencilerin başarısı ve motivasyonunu artırdığını ifade ederek, eğitimin her kademesine destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel´e öğrenciler adına teşekkür etti.

15-01-201815-01-2018

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.