ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEYDAĞLARININ BİYOLOJİK YAPISI ARTIK BU KİTAPTA

“Milli Parklardaki Biyolojik Değerlerimizi BİLSEM Ne Olur?” projesi kapsamında Antalya Bilim ve Sanat Merkezi, Kepez Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi, ATSO Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ve Bilim Sanat Merkezi Öğretmenimiz ile Akdeniz Üniversitesi Akademisyenlerinin hazırlamış olduğu “Beydağları Sahil Milli Parkı’nın Florası, Faunası, Likenleri” kitabı yayınlandı.
BEYDAĞLARININ BİYOLOJİK YAPISI ARTIK BU KİTAPTA

Kitabın ilk nüshasını İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan’a hediye etmek üzere müdürlüğümüzü ziyaret eden ekip, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan’a Beydağları ve yayınlanan kitap hakkında kısa bir bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan öğrencilerimiz ve Akdeniz Üniversitesi Akademisyenleri ile Bilim Sanat Merkezi Öğretmenimiz tarafından hazırlanan Beydağları kitabının, Beydağlarının biyolojik yapısını anlatması, öğrencilerimize ve halkımıza kaynak teşkil etmesi bakımından çok önemli olduğunu belirtti. Kitabın hazırlanma aşamasında ki katkılarından dolayı öğrencilere ve proje ekibine teşekkür etti. 

 

 

01-08-201801-08-2018

/meb_iys_dosyalar/2018_11/22154151_BeydaYlarY_Kitap_Optimize_SON.pdf

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.