ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan, Kütükçü Mahallesindeki belediyeye ait 9 bin 400 metrekarelik arsanın okul yapılmak üzere Müdürlüğümüze tahsis edilmesinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan; “ Mevcut bulunan bölgeye halkımızdan yoğun bir şekilde okul talebi gelmektedir. Arsanın  Müdürlüğümüze tahsis edilmesi ile birlikte Hayırseverimiz tarafından 24 derslikli  okul yapımı hızla başlamış ve en kısa sürede tamamlanıp eğitim öğretime başlayacaktır. Eğitime vermiş oldukları desteklerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Hayırseverimize teşekkür ederim.” Dedi  

Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel konuşmasında;” Büyükşehir Belediyesi olarak eğitim için her türlü fedakarlığı yapmaktayız ve çalışmalarımıza da aralıksız devam etmekteyiz.” Dedi

İl Müftümüz Osman Artan’ında katılmış olduğu ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e Hat sanatıyla yapılmış tablo hediye etti.

 

 05-10-2017

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.