ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dostluğa, kardeşliğe , sevgi ve merhamete kapılarını açan, birlik ve beraberliğimizi yücelten huzur dolu nice bayramlara kavuşmak dileğiyle bayramınız kutlu olsun.

Dostluğa, kardeşliğe , sevgi ve merhamete kapılarını açan, birlik ve beraberliğimizi yücelten huzur dolu nice bayramlara kavuşmak dileğiyle bayramınız kutlu olsun.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI:


Manevi huzurun en üst seviyede olduğu, sabrın, yardımlaşmanın ve paylaşmanın doruk noktasında yaşandığı on bir ayın sultanı Ramazan ayına veda ederken mübarek Ramazan Bayramı'na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, milli ve manevi değerlerimizi coşkuyla yaşadığımız özel günlerdendir. Hayatımıza anlam katan, manevi dünyamızı zenginleştiren bu müstesna günleri, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenmesi adına önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Ülkemizin yaşadığı deprem felaketinin ardından bu bayram, daha kıymetli ve milli birliğimiz adına daha özeldir.

Bu hassasiyetle bizleri birbirimize daha da yakınlaştıran bu özel günlerde çocuklarımızı sevgiyle kucaklarken büyüklerimizin gönlünü almak, akraba, eş-dost ziyaretinde bulunmak, kırgınlıklara son vermek... yani bizi biz yapan değerlerimize sahip çıkarak bayramı şeker tadında ve bayram ruhunda yaşamayı diliyoruz.

Antalya eğitim ailesi olarak evlatlarımızı bu ruh ve bilinçle yetiştirmek, milli ve manevi iklimimizin güzelliklerini çocuklarımızdan aldığımız güç ve umutla geleceğe taşımak önceliğimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı'mızı en içten dileklerimle kutluyor, bayramın eğitim camiamıza, öğrencilerimiz ve velilerimize, aziz milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum.

 

                                                                                Dr.Emre ÇALIŞKAN

                                                               ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.