ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA AKADEMİK DESTEK PROGRAMI TOPLANTISI YAPILDI

Milli Eğitim Bakanlığımızca geliştirilen dijital destek programı EBA' da 11 ve 12. Sınıfların yararlanacağı programın uygulanmasının yaygınlaştırılması amacıyla beş merkez ilçemizde görev yapan okul müdürleri ile  İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Er Müdürlüğümüz Başöğretmen Toplantı Salonunda bir araya geldi.
EBA AKADEMİK DESTEK PROGRAMI TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Er,  okul müdürlerimize EBA sisteminden tüm  öğrencilerimizin yararlanmasını sağlamak öğrencilerimizin akademik başarısına büyük destek sağlayacaktır. Özellikle 11. ve 12. sınıf öğrencilerimizin sistemden yaralanmalarını sağlamalıyız dedi.

Toplantıda formatör öğretmenlerimiz okul müdürlerimize EBA Akademik Destek Programı tanıtımını yaptı.

 

EBA AKEDEMİK DESTEK PROGRAMI

Milli Eğitim Bakanlığımızca geliştirilen dijital destek programı EBA' da 11 ve 12. Sınıfların yararlanacağı onlarca kaynak kitap ve akademik destek programı barındıran öğrencinin ihtiyacın yönelik akıllı yönlendirme yapan sistemde öğrencilerin tercih listesi ve mevcut seviyesi göz önünde bulundurularak, hangi konuyu ne kadar çalışmaları gerektiğini planlayan özel bir program hazırlandı. Program sayesinde öğrencilerin, kişiselleştirilmiş yol haritalarıyla çalışmalarına imkân sağlanıyor.

EBA Akademik Destek ile

Detaylı konu anlatım videoları, örnek sorular, çözüm videoları, testler ile önceki yıllara ait üniversiteye giriş sınav soruları ve çözümlerinin her birini EBA Akademik Destek'te bulabilmek mümkün.

EBA Akademik Destek öğrencilerin performanslarını sürekli izleyerek eksik oldukları konuları anında tespit eden ve akıllı öneri sistemi sayesinde öğrencilere özel eksik giderme listeleri ile testler öneren, onların tüm konuları baştan sona tekrar çalışmalarına gerek kalmadan, öğrenciyi doğrudan, ihtiyaç duyduğu en küçük bilgi parçasına götüren bir program.

 

09-10-202009-10-202009-10-202009-10-2020

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.