ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engelli Personel İstihdamına ilişkin Duyuru

Engelli Personel İstihdamına ilişkin Duyuru

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünce Engelli Personel İstihdamına ilişkin atamalar kapsamında Müdürlüğümüz emrine atanan Öğretmenlerin göreve başlama işlemlerinin yapılabilmesi için aşağıda belirtilen belgeleri İVEDİ olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Yönetimi Öğretmen Atama Şubesine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. 

GÖREVE BAŞLAMAK İÇİN GEREKLİ BELGELER

1) Atamaya esas öğrenim belgelerinden; diploma veya geçici mezuniyet belgesi, yurtdışı yükseköğretim kurumu mezunları için en son alınan denklik belgesinin onaylı örneği.

2) Son altı ay içinde çekilmiş 6 adet vesikalık fotoğraf.

3)  Atanacakları alana göre; Orta Öğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans Belgesi  veya Pedagojik Formasyon Belgesi.

4) Elektronik Başvuru Formunun bir örneği (İmzalı ve onaylı)

5) Sağlık Durumu Yönünden Öğretmenlik görevini yapmasına engel bir durumu olmadığına dair Sağlık Kurulu Raporu (Engelli Sağlık Raporu alınan Hastaneden alınacaktır.)

6) Engelli Sağlık Kurul Raporunun Aslı ve bir (1) örneği

7) EKPSS  Sonucu 

8) Adli Sicil Kaydı (Sabıka Kaydı)

9) Mal Bildirim Beyanı (Müdürlüğümüzde doldurulacaktır)

 

Not 1: Resmi kurumlarda memur olarak görev yapanlardan muvafakat isteneceğinden Müdürlüğümüzden yazı gelmeden kurumlarından ayrılmamaları ve 0242 238 60 00 (Dahili 130) nolu telefonla Müdürlüğümüze bilgi verilmesi.

Not 2: Atamalar İl Milli Eğitim Müdürlüğü emrine yapıldığından, görev yerlerinin belirlenmesi için atama07@meb.gov.tr mail adresine görev yapmak istedikleri ilçeler (görev yapmak istenilen ilçelerin sırasıyla belirtilmesi) ile ilgili dilekçe gönderilmesi.

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No 59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.