ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ETWINNING 10. ULUSAL KONFERANSI BAŞLADI
![ETWINNING 10. ULUSAL KONFERANSI BAŞLADI](/meb_iys_dosyalar/2019_12/20110701_19094831_Program-page-001.jpg)
19-21 Aralık 2019 tarihlerinde ilimizde gerçekleşecek olan eTwinning 10. Ulusal Konferansı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürümüz Anıl Yılmaz, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürümüz Doç. Dr. Adnan Boyacı'nın katılımıyla başladı.
Konferansın selamlama ve konuşmalarını İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan yaptı.