ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYIRSEVERİMİZ İBRAHİM ŞAHİN'DEN SERİK İLÇEMİZE 8 DERSLİKLİ ORTAOKUL

Serik İlçemize hayırseverimiz İbrahim Şahin tarafından yaptırılacak olan 8 derslikli okul protokolü valiliğimizde imzalandı.
HAYIRSEVERİMİZ İBRAHİM ŞAHİN'DEN SERİK İLÇEMİZE 8 DERSLİKLİ ORTAOKUL

Antalya Valiliğinde düzenlenen protokol imza törenine; Valimiz Ersin Yazıcı, Serik Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu, Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Er, Hayırsever İbrahim Şahin ve protokol üyeleri katıldı.

Törende konuşan Valimiz Ersin Yazıcı konuşmasında; Çalıştığı iller arasında hayırseverlerin en fazla olduğu şehrin Antalya olduğunu ifade eden Valimiz, "Antalya'da eğitime hayırsever desteği çok büyük. Hayırseverlerin eğitime katkısının en çok olduğu bu güzel ilde bulunmaktan görev yapmaktan çok mutluyum. Öncelikle bu tür işler gönül işi. Hayırseverimiz gibi genç yaştaki bir vatandaşımızın böyle bir gönül işine kalkışması beni çok mutlu etti. Genç yaşta eğitime yapmış olduğunuz bu girişim örnek bir davranış. Serik adına, Antalyamız adına hayırlı olmasını diliyorum. Eğitim bizim için çok önemli ,genç hayırseverimiz gibi birçok hayırseverimizle iş birliği içinde eğitim alanındaki eksiklerimizi tamamlamak ve çocuklarımıza daha iyi imkânlarda eğitim olanakları sunmak adına protokoller imzalıyoruz.  Hayırseverimize eğitime sağladığı destek için  teşekkür ederim. tüm hayırseverlerimizin eğitime katkı sunmaya devam etmelerini bekliyoruz." dedi.

Hayırsever İbrahim Şahin ise; "Doğduğum, büyüdüğüm memleketime okul yaptırmayı hep istiyordum. Çok şükür bu hayalim gerçekleşiyor. İnşallah bu okuldan hem şehrimize hem ülkemize hayırlı gençler yetişecek." ifadelerini kullandı.

 

 

İmzalanan protokolle Serik İlçesi Karadayı Mahallesi'nde yapılacak olan 8 derslikli okula Naturalya İbrahim Şahin Ortaokulu ismi verilecek

 

26-01-202126-01-202126-01-202126-01-2021 

 

 

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.