ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYIRSEVERİMİZDEN KEPEZ’E 24 DERSLİKLİ ORTAÖĞRETİM OKULU

Hayırsever Mustafa Yılmaz tarafından Kepez ilçesi Ahatlı mahallesinde yapılacak olan 24 derslikli ortaöğretim okulunun protokolü Valiliğimize imzalandı.
HAYIRSEVERİMİZDEN KEPEZ’E 24 DERSLİKLİ ORTAÖĞRETİM OKULU

Valimiz Münir Karaloğlu’nun makamında yapılan protokol imza törenine Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan ile Hayırseverimiz Mustafa Yılmaz katıldı.

Hayırseverimiz Mustafa Yılmaz törende; “ Kepez ilçemizde Belediyemizin tahsis edeceği arsaya 24 derslikli bir ortaöğretim binası yapmak istemekteyiz. Kısa zaman önce annemi kaybettim, yaptıracağımız okulun Kepez ilçesinde eksikliği bulunan sosyal bilimler lisesi olmasını ve anne ve babamın ismini verilecek olması bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir. Bu imkanı sunan başta Antalya Valimiz olmak üzere Kepez Belediye Başkanlığımıza ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ederim.” Dedi.

Valimiz Münir Karaloğlu protokol imza töreninde; “ Mübarek Kadir gecesinde böyle hayırlı bir işte bulunmaktan dolayı mutluluk duymaktayım. Hayırseverimizin isteği olan sosyal bilimler lisesinin öğrenci pansiyonu olması gerekmektedir. Kepez Belediyesinin de yapılacak okula pansiyon tahsis edeceği sözünü burada aldık inşallah en kısa sürede biter ve Kepez ilçemizde de sosyal bilimler lisesi geleceğin yöneticilerini yetiştirmek üzere eğitim öğretime başlar, emekleri ve katkılarından dolayı Hayırseverimiz Mustafa Yılmaz’ı tebrik ediyor ve diğer hayır yapacak Hayırseverlerimize örnek olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

 

Antalya – Elmalı – Akçay’lı olan Mustafa Yılmaz 1963 yılında doğmuştur. Teknikeller Yapı Malzemeleri Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı olup, inşaat ve lojistik üzerine faaliyet yapmaktadır.

Evli ve iki çocuk babası olan Mustafa Yılmaz; Genç İşadamları Derneği Başkanlığı, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekilliği, Kepez ve Büyükşehir Belediye Meclis üyelikleri yapmıştır.

Halen Antalya Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan Mustafa Yılmaz Antalya’da ikamet etmektedir.

 

22-06-201722-06-201722-06-201722-06-2017

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.