ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYIRSEVERİMİZDEN KORKUTELİ İLÇEMİZE İLKOKUL

Korkuteli Esenyurt Eğitim Kültür Kalkınma Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mustafa Kubuz ile derneğin Korkuteli Esenyurt'ta yaptıracağı 8 derslikli ilkokul için protokol Valiliğimizde imzalandı.
HAYIRSEVERİMİZDEN KORKUTELİ İLÇEMİZE İLKOKUL

Antalya Valiliğinde düzenlenen protokol törenine Valimiz Ersin Yazıcı, Korkuteli Kaymakamımız Ömer Çimşit, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Er, Korkuteli Esenyurt Eğitim Kültür Kalkınma Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kubuz, Arif Cebeci ve Mustafa Kaplan katıldı.

 

Töreninde konuşan valimiz Ersin Yazıcı Antalya eğitimine hayırseverlerimizin katkısı hızla devam etmektedir. İlçelerimizde bu şekilde eğitim kültür ve yardımlaşma derneklerinin kurulmasını çok önemli buluyorum. O ilçeden ya da beldeden yetişen insanların doğduğu yeri unutmaması, oradaki insanların özellikle de çocukların eğitim olanaklarını güçlendirmesi, yaşam standartlarına katkı sunması çok kıymetli, yapılan dersliklerle okullarımızda öğrencilerimizin daha rahat ortamda eğitim almaları sağlanmaktadır katkılarından dolayı hayırseverlerimize teşekkür ederim dedi.

 

18-12-2020

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.