ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SALİH KAYGUSUZ'UN, 2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ YIL SONU MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SALİH KAYGUSUZ'UN, 2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ YIL SONU MESAJI

Değerli Öğretmenler, Sevgili Çocuklar ve Saygıdeğer Veliler,

Sevginin, umudun ve başarının eşlik ettiği bir eğitim öğretim yılını daha  geride bırakmış olmanın heyecanı içerisindeyiz. 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da; omuzlarındaki büyük sorumluluğun farkında olarak hedeflerimize ulaşmak için büyük bir azim ve kararlılıkla çalışan maarif ailemizin dinamik ve özverili her bir ferdi, bizim en büyük güç kaynağımız oldu.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Kıymetli Meslektaşlarım;

Siz, çocuklarımıza en doğru yolu açmaya çalışan birer kılavuzsunuz. Tüm yıl boyunca yavrularımıza rehberlik ettiniz, onların hayallerine bir adım daha yaklaşmaları için ellerinden tuttunuz.  Bu yolda göstermiş olduğunuz  gayret ve azim takdire şayandır. Hepinize emekleriniz için teşekkür ediyor, dinlenmiş ve yenilenmiş olarak yeni eğitim öğretim yılına başlamanızı temenni ediyorum. 

Sevgili Velilerimiz;

Siz maarif ailemizin önemli bir üyesisiniz. Çocuklarımızın başarısında en büyük pay sahibi olan sizlersiniz. Onlara olan desteğiniz ve sevginiz, her türlü zorluğun üstesinden gelmelerini sağlayacaktır. Sizlere, çocuklarınızla geçireceğiniz sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil dönemi diliyorum. 

Sevgili öğrencilerim,

Sizin millî ve manevi değerlerine sahip çıkan,  yaşadığı dünyanın farkında olan, bilime ve araştırmaya sevdalı, üreten, düşünen ve mutlu bireyler olarak yaşayabileceğiniz  aydınlık bir gelecek hazırlamak bizim görevimiz. Size düşen ise, ülkemizi daha güçlü yarınlara taşımaktır. Eğitim hayatınızda edindiğiniz bilgi ve deneyimler, geleceğinizin sağlam temellerini oluşturacaktır. Sizin her bir adımınız, ülkemizin aydınlık yarınlarına doğru atılmış bir adımdır. Tatil döneminde dinlenirken, kendinizi geliştirmenizi ve kitaplarla dost olmanızı temenni ediyorum. Hepinize iyi tatiller diliyorum. 

Sevgi ve saygılarımla,

 

Salih Kaygusuz 

Antalya İl Millî Eğitim Müdürü

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.