ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SALİH KAYGUSUZ'UN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SALİH KAYGUSUZ'UN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2024_05/18224621_whatsappimage20240513at13.55.37.jpg)
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mız kutlu olsun! Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 1919'da Samsun'a çıkarak başlattığı Millî Mücadele'nin 105. yıl dönümünde, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin vatanımıza ve milletimize layık birer birey olma yolunda ilerleyeceğine olan inancımız ve güvenimiz tamdır. Ülkemizin, gençlerimizin omuzlarında daha aydınlık yarınlara kavuşacağına yürekten inanıyoruz.
19 Mayıs ruhuyla, Atatürk'ün izinde, geleceğe umutla bakıyoruz. Bu vesileyle; Türk milletinin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, mutlu ve coşku dolu bir bayram diliyorum.