ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SALİH KAYGUSUZ'UN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Sevgili çocuklar; sizlerin omuzlarında yükselecek olan Türkiye Cumhuriyeti, daha güçlü ve daha da aydınlık olacaktır. Sizler ülkemizin en değerli varlıkları, umudun en gür sesisiniz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SALİH KAYGUSUZ'UN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Bugün; egemenliğin kayıtsız şartsız milletimize ait olduğunun en büyük göstergesi ve aydınlık yarınlarımızın sarsılmaz güvencesi  Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluşunun 104. yılını büyük bir gururla kutluyoruz. 

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk; milli iradenin hâkim kılındığı bu kutlu günü devletimizin ebedi güvencesi olarak gördüğü; her biri geleceğimizin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığı olan çocuklarımıza armağan etmiştir. Sizin millî ve manevi değerlerinize bağlı, insan haklarına saygılı bireyler olmanız,  milletimizi ve ülkemizi yüceltecektir.

 

Bu kutlu gün vesileyle bizlere bağımsızlığımızı armağan ederek her zaman milletimizin huzur, güven ve refahı için çalışan Türkiye Büyük Millet Meclisimizin ilk başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere milli iradenin tecellisi için hizmet vermiş olan tüm başkan ve üyelerini şükranla anıyorum. Bizlere bu toprakları armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle ve minnetle yâd ediyor, tüm çocuklarımızın ve milletimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum.

 

Salih KAYGUSUZ

Antalya İl Milli Eğitim Müdürü

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.