ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE MÜSİAD ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) arasında “Öğrenme Güçlüğüne Etkili Yaklaşımla Projesi’’ işbirliği protokolü imzalandı. 
 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE MÜSİAD ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yapılan protokolde MÜSİAD şube başkanı Resul Lekesiz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan ve her iki kurumdan yetkililer hazır bulundu.

MÜSİAD Antalya Şubesi Başkanı Resul Lekesiz, imza töreninde yaptığı konuşmada; “Yaklaşık bir yıl sürecek program ile Antalya´da Disleksi (öğrenme güçlüğü çeken) öğrencilerin desteklenmesi konusunda proje yürüteceğiz. Daha sağlıklı ve daha eğitimli bir toplum olmamız için bu projenin faydalı olacağına inanıyor ve bize bu imkânı sundukları için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan yapmış olduğu konuşmasında; “İlimizde eğitim gören eğitim güçlüğü çeken öğrencilerimize bakanlığımızın düzenlemeleri doğrultusunda bilgiyi daha etkin ve verimli bir şekilde öğretme gayretindeyiz. Tespit edilen 371 disleksi teşhisi konulmuş öğrencimiz ile böyle umut verici bir projenin içinde yer almaktan ayrıca mutluluk duymaktayım. Çünkü bizim için her öğrenci eğitilebilir. Gözden çıkarılacak tek bir öğrencimiz ve bu duruma tahammülümüz yoktur. Bu proje kapsamında konuyla ilgili farklı eğitimler de alacak olan öğretmenlerimizle daha başarılı sonuçlara imza atacağımıza, bir yıllık bir süreci en verimli şekilde tamamlayacağımıza eminim.

Yaptığı çalışmalarla eğitime her daim destek veren MUSİAD başkanımıza, yetkililerine ve görev alan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu projenin çocuklarımıza ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.’’ dedi.

 

 

 

15-11-201615-11-201615-11-201615-11-2016

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No 59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.