ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ EMRE ÇALIŞKAN'IN 2021- 2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YILSONU MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ EMRE ÇALIŞKAN'IN 2021- 2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YILSONU MESAJI

   Kültürel, tarihi ve doğal zenginlikleriyle ülkemizin gözbebeği Antalya'mızda 1.706 okulumuz, 34.865 öğretmen ve 484.890 öğrencimizle 2021 - 2022 eğitim-öğretim yılını tamamladık. Sahip olduğumuz tüm güzelliklerimizin en kıymetlisi olan öğrencilerimizle başarı dolu bir yılı tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emek veren Antalya eğitimcisine, İl Milli Eğitim ailesine canı gönülden teşekkür ediyorum.

   Eğitimin omuzlarımızda ve yüreğimizde taşıdığımız sorumluluğunu, zamana takılmadan ama zamanı boşa harcayarak kaçırmadan anaokullarımızdan liseye hatta örgün eğitime kadar her alanda yerine getirmek için canla başla çalıştık. Gücümüzü önce birikimlerimizden sonra büyük ve güçlü bir aile olmamızdan aldık. Çocuklarımızın her isteğini emir bildik, onlar için elimizden geleni yaptık. Devletimizin ve Bakanlığımızın rehberliği, hayırseverlerimizin gönülden desteği ama en önemlisi öğretmenlerimin fedakar çalışmalarıyla eğitimde örnek şehir olmaya devam ettik. Salgın sürecini üzerimizden silkeleyerek inandığımız yolda, omuz omuza emin adımlarla ilerledik.

   Sevgili Öğrencilerim,

  Varlığınız her daim en büyük gücümüz oldu. Sizin geleceğiniz, hayalleriniz bizim umudumuzdur. Akademik ve sosyal başarılarınızla gurur duyduk, yüzünüz güldüğünde biz de mutlu olduk. Sizin derdinizle dertlendik, yine sizinle iyileştik. Her birinizi emek, gayret ve çalışmalarınız için tebrik ederim. Karne heyecanınızı yürekten paylaşıyor, hepinize elinizde kitaplarınız yanınızda sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu, bol bol dinlendiğiniz güzel bir tatil diliyorum.

   Değerli Velilerim,

   Aynı heyecan ve gayretle yol aldığımız en kıymetli yol aldığımız. Evlatlarınızla birlikte, sizler de uğraştınız, emek verdiniz. Çocuklarına evlerinde rehberlik eden, okul-aile iş birliğine katkı sunan tüm velilerimizi kutluyorum. Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, bizlere verdiğiniz destek için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.

   Kıymetli Meslektaşlarım,

  Yarınlarımızın ümidi evlatlarımızı; vatanını ve milletini seven, aklın ve bilimin ışığında millî ve manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetiştirme görevini büyük bir özveri ile yerine getirdiniz. Çalışmalarında hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan öğretmenlerimi gönülden tebrik ediyor, Antalya'mızı gururlandıran başarılarınızın devamını diliyorum. Sizler büyük ve güçlü Antalya eğitim ailesinin geleceğini imar eden en kıymetli mensuplarısınız.

   Bu duygu ve düşüncelerle eğitim-öğretimde attığımız her adımda yanımızda olan başta Sayın Valimize, kıymetli paydaşlarımıza ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeni eğitim-öğretim yılına yeni çalışmalar ve büyük başarılarla devam edeceğimize inancım tam. Verimli ve dinlendiğiniz bir tatil geçirmeniz dileğiyle saygılar sunuyorum.

                                                                                                                    Emre ÇALIŞKAN  

                                                                                                               İl Milli Eğitim Müdürü

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.