ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN ER GÖREVE BAŞLADI.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN ER GÖREVE BAŞLADI.

Medeniyetlerin beşiği, ülkemizin göz bebeği, dünya kenti Antalyamız'a bir Antalyalı olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamanın gurur ve heyecanını taşıyorum.


21. yüz yıl teknolojik gelişimleri, toplumsal değişimleri ve bilgisel dönüşümleriyle hızlı devinim gösteren bir çağ. Bu çağda yenilikleri takip edip öncü olmak çok önemli ve biz, bu önemin farkındayız. Görevim süresince ekibim, mesai arkadaşlarım, eğitim yöneticilerimiz ve özellikle öğretmenlerimizle eğitimde kalitemizi, marka değerimizi ve öncü kimliğimizi daha yukarılara taşıyacağımıza eminim.
Eğitim-öğretim yolculuğumuzda görevimizin hassasiyetinin ve bizlere yüklediği sorumluluğun bilincindeyiz. Bu bilinçle kalbimizin attığı en nihai amacımız çocuklarımız ve onların mutlu olmalarıdır. Akademik başarılarının yanında kendini doğru ifade eden, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, bilgisi ve görgüsüyle ecdadı gibi dünyaya örnek olan bireyler olarak büyümeleridir. Bizim en büyük temennimiz ışıl ışıl parlayan çocuklarımızın bir güneş gibi geleceği aydınlatmaları için önlerindeki bulutları tüm gücümüzle dağıtmaktır.


İngilizce öğretmeni olarak başladığım meslek hayatımda okul müdür yardımcılığı, şube müdürlüğü, proje koordinatörlüğü, fakülte sekreterliği ve ilçe milli eğitim müdürlüğü görevlerinde bulunup eğitim ve öğretimin her kademesinde görev yaparak kendimi mesleğime adadım. Nihayetinde eğitime olan sevdamı Antalya İl Milli Eğitim Müdürü olarak icra edecek olmanın şükür ve mutluluğunu taşıyorum. Devletimizin varlığından aldığım güçle, Bakanlığımızın yenilikçi yaklaşımları rehberliğinde ve Antalya eğitiminin öz dinamiğiyle büyük başarılar için hazırız.


Bu görev çerçevesinde; değerli yönetici, öğretmen ve mesai arkadaşlarımın, en kıymetli emanetimiz çocuklarımızı yetiştirmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaklarına olan güvenim tamdır.


Eğitim sürecinde Sayın Valimizin önderliğinde tüm paydaşlarımızla uyumlu ve ortak adımlarla güzel çalışmalara imza atacağımıza, yeni bir sinerji yakalayacağımıza inancım tamdır.


Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde görevime başlamak benim ve ekibim için istikrarlı ve inançlı çalışmalarımız adına bir fırsat olacaktır.


Tüm bu duygu ve düşüncelerle Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini bana layık gören Devlet büyüklerimize de teşekkürü bir borç biliyorum.Eğitim meselesinin memleket meselesi olduğuna yürekten inanan personelime, öğretmenlerime ve eğitime gönül vermiş Antalyamız'ın güzel insanlarına teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.


Hüseyin ER

İl Milli Eğitim Müdürü

 

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.