İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN ER KORKUTELİ İLÇEMİZDE
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Er il yöneticilerimiz ile birlikte Korkuteli ilçemizi ziyaret etti.![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN ER KORKUTELİ İLÇEMİZDE](/meb_iys_dosyalar/2020_10/20174218_3R3A0043_KolajY.jpg)
Ziyarette Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit ve Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek ile eğitim öğretim üzerine istişarede bulundu.
Korkuteli ilçemizde ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret eden Müdürümüz, Fatma- Mehmet Cadıl Fen Lisesi, Mesude- Erol Memioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Korkuteli Umut Özel Eğitim Merkezi, Sevim- Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi, Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yaşar Yalçın İlkokulu, Zeynep- Mustafa Kemer Ortaokulunu ziyaret ederek Öğretmen ve öğrenciler ile sohbet etti. Ayrıca Şehidimiz Yasin Naci Ağaroğlu'nun ailesine de ziyarette bulunarak tüm eğitim camiamızın sevgi ve selamlarını iletti.