ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HÜSEYİN ER'İN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

 Öğrencilerimizle sınıflarımızda buluştuğumuz 2021-2022 eğitim-öğretim yılına başlamanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz. Hepimize hayırlı olsun.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HÜSEYİN ER'İN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

               Öğrencilerimizle sınıflarımızda buluştuğumuz 2021-2022 eğitim-öğretim yılına başlamanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz. Hepimize hayırlı olsun.

               Dünyanın içinden geçtiği salgın sürecinde uzun bir süre çocuklarımızdan ayrı kalarak sağlık için evlerimizden devam etmek; ben olarak değil, biz olarak hareket edip, "temizlik-maske-mesafe'' kuralları çerçevesinde uzaktan eğitimle bir araya gelmek ve öğretmenlerimizin şefkatli sesleri-fedakar çalışmalarıyla, Bakanlığımızın güçlü alt yapısı ve aldığı önlemlerle bu zor süreci ekranlarımız başında atlatmak zorundaydık. Ve nihayet tüm gayret ve özenimizin sonucunda ilk zilin çalışıyla okul bahçesinde toplanıyoruz. İstiklal Marşımızı büyük bir özlemle tek nefes, tek yürekle okuyoruz. Vicdanımızda taşıdığımız sorumluluk bilinciyle, sağlık kuralları çerçevesinde sınıflarımıza hayat veriyoruz ve sınıflarımızda hayat buluyoruz.

Sevgili Öğrencilerimiz,

               Her birinizi çok özledik. İki yıllık süreçte gösterdiğiniz gayret, sabır ve uyum için sizlere teşekkür ediyorum. Okullarımızda gerekli sağlık ve güvenlik önlemlerini alarak, öğretmenlerinizin özlemi ve ailelerinizin desteğiyle; Milli Eğitim Bakanlığımızın güçlü varlığı ve rehberliğinde eğitim-öğretime hazırız. Kaldığımız yerden, sizlerin umut dolu neşesiyle, daha büyük başarı ve çalışmalara imza atmaya tüm eğitim kadrolarımızla hazırız. Yuvanıza hoş geldiniz...

Kıymetli Velilerimiz,

               Öğrencilerimizden ayrı kaldığımız zamanları bizlere destek olarak kolaylaştırdığınız, evlerinizde öğretmenlerimizle iyi bir ekip olduğunuz ve eğitimdeki sorumluluğumuza omuz verdiğiniz için teşekkür ederim. Okullarımızda her anlamda hazırız. Evlatlarınızı güvenle gönderebilir, özenli tutumunuzla destek olmaya devam edebilirsiniz. İçiniz rahat olsun...

Saygıdeğer Öğretmenlerim, Değerli Meslektaşlarım,

               İnsanlık için eğitim-öğretimin ne kadar önemli olduğunu topyekûn tecrübe ettiğimiz bu süreçte, varlığınız Türk eğitimi için en güçlü dayanaktı. Sayenizde zor kolaylaştı, imkânsızlar mümkün oldu, içinde bulunduğumuz süreç en iyi şekilde yönetildi. Her birinizle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Artık ait olduğumuz yerde, çocuklarımızla buluşma ve kurallar çerçevesinde mesafeli ama gönülden yan yana derslerimize devam etme vakti geldi. Birlik ve beraberlik içinde, ekip ruhuyla, zorlukların sevgi ve bilgiyle üstesinden geleceğimize olan inançla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Sizler, güzel ülkemizin yarınlarının mimarısınız. Yolumuz bir ve açık olsun...

               En kıymetli emanetlerimiz çocuklarımızın yüzünün güldüğü, hayalleri ve hedeflerine umutla kanatlandıkları ama en önemlisi sağlık ve huzurla dünyaya uyumlandıkları bir eğitim-öğretim yılına; okullarımızda, büyük eğitim ailemizle başlamanın gururuyla sözlerime son veriyorum.

               Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim-öğretim yılımızın Antalya'mıza ve ülkemize sağlıkla hayırlı olmasını diliyor, saygılar sunuyorum.

 

                                                                                                  Hüseyin ER                                                                                                   İl Milli Eğitim Müdürü

 

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.