ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Emre Çalışkan'ın Ara Tatil Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Emre Çalışkan'ın Ara Tatil Mesajı

2021-2022 eğitim- öğretim yılının ikinci dönemini yarıladık. Başta öğrencilerimiz olmak üzere, öğretmenlerimiz ve tüm eğitimcilerimiz için dinlenmek, dönemi değerlendirip son hazırlıkları yapmak için bir haftalık tatilimiz başladı. Hayırlı olsun diliyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Sizlerin hem akademik hem de sosyo-kültürel alanda elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza inancım tamdır. Yoğun bir tempoyla çalışıyor ve hedeflerinize ulaşmak için gayret gösteriyorsunuz. Bu nedenle, inanıyorum ki bu bir haftalık tatil, planlarınızı gözden geçirmek, eksiklerinizi belirleyerek kendinizin farkına varmak ama en önemlisi dinlenerek güç toplamanız için sizlere iyi gelecektir. Ailenizle elinizden kitabınızın ve yüzünüzden gülümsemenizin eksik olmadığı güzel bir tatil diliyorum.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Özverili çalışmalarınızla Antalya eğitiminin mimarları olarak bu ara tatilde dinlenmeyi hak ettiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Geride bıraktığınız eğitim sürecini değerlendirerek gerekli önlem ve tedbirleri aldığınız, kapanış öncesi son hazırlıklarınızı tamamladığınız ama en önemlisi ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte Ramazan huzuruyla dinlendiğiniz bir tatil diliyorum. 

Kıymetli Velilerimiz,

Bu süreçte sizler de çok emek sarf ettiniz, çocuklarınızın geleceği için biz eğitimcilere destek oldunuz. Siz değerli velilerimize de canı gönülden teşekkür ediyorum. Biliyoruz ki, akademik başarının yanında erdem sahibi, merhametli, duyarlı ve değerlerine sahip çıkan bireyler yetiştirmek de çok önemlidir. Bu noktada en kıymetli destekçilerimiz sizlersiniz. Çocuklarınızla kaliteli vakit geçirdiğiniz, konuşarak ve onları çokça dinlediğiniz, birlikte kitap okuma etkinlikleri yaparak örnek olduğunuz bir tatil geçirmenizi diliyorum.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımız için bizler, çocuklarımızın şartlarını daha iyi hale getirmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle hayırlı ve verimli bir tatilin ardından okullarımızda buluşma temennisiyle saygılar sunuyorum.

 

 

       Emre ÇALIŞKAN

            İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.