ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Dr.Emre Çalışkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Gücümüzün ve başarımızın kaynağı,sevgili çocuklarımızdır. Bizler, çocuklarımızın ışığıyla parlıyoruz, çocuklarımızın yüzünün güldüğü her günü, bayram olarak kutluyoruz.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Dr.Emre Çalışkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

23 NİSAN  ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 103. Yıl dönümünde, çocuklara ilk ve tek bayram olarak armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyorum.

Bugün, milli irade adına, Kurtuluş Mücadelemizde, milletin sesini duyurduğu büyük bir gün. Yaşanan tüm zorluklara rağmen, milletimizin birlik-beraberliğini güçlendirdiği yüksek bir gündür. Bu nedenle; bugün, sadece bir bayram değil, cumhuriyetimize giden yolda milletimizden alınan güçle atılan büyük bir adımdır.

Ülkemiz; içinde bulunduğu coğrafyada, istikrar ve güveni temsil etmektedir. Ülkemizin varlığı, insanlık için kıymetlidir. Tarihte çağlar açıp çağlar kapatan, bastığı topraklara huzuru götüren ve bağımsızlık ruhuyla her mücadelesinde dünyaya örnek olan ecdadımız ve aziz milletimiz, 23 Nisan'da da büyük bir tarih yazmıştır. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizle ay-yıldıza can vermişlerdir. Vatanın bölünmez bütünlüğünü, vatan toprağının kutsallığını canı pahasına korumuşlardır. Ve nesillere gurur dolu bir tarih bırakmışlardır.

Biz, sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, milli ve manevi değerlerimizle yol alıyoruz. Gücümüzün ve başarımızın kaynağı, sevgili çocuklarımızdır. Bizler, çocuklarımızın ışığıyla parlıyoruz. Ve çocuklarımızın yüzünün güldüğü her günü, bayram olarak kutluyoruz.  Asil milletimizin yarınları için canla başla çalışıyoruz.

Bu kutlu gün vesilesiyle;

Günün sahibi sevgili çocuklarıma; yüzlerinin güldüğü, omuz omuza ve hayallerini gerçekleştirdikleri nice güzel bayramlar diliyorum.

Cumhuriyetimizin 100. Yılına yaklaşırken, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizi minnetle ve şükranla yad ediyorum.

Ramazanın son bayram gününde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında birlik ve beraberliğimizin daim olması dileğiyle...

Bayramlarımız kutlu olsun Antalya..!                                                                                            

                                                                                       Dr. Emre ÇALIŞKAN

                                                                         ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.