ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YÜKSEL ARSLAN’IN 2016/ 2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YIL SONU MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YÜKSEL ARSLAN’IN 2016/ 2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YIL SONU MESAJI

 Değerli meslektaşlarım, saygıdeğer veliler, sevgili öğrenciler

 

Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 1.513 okulumuzda, 29.464 öğretmenimiz, 442.007 öğrencimiz ve velilerimizle bir ekip ruhu içerisinde bir öğretim yılını daha başarıyla bitirmenin mutluluğu içerisindeyiz.

 Dünya kenti Antalya’da, 80 ayrı il, 50 ayrı ülkeden, farklı kültürlere sahip öğrencilerimizi farkındalıklara da saygı göstererek, ortak bir kent kültürü ve ortak değerler etrafında birleştirerek bir uyum içerisinde başarıya odaklanmış gençler olarak yetiştirmek görevimizdir.

Her yaştaki insanımızı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef gösterdiği muasır medeniyetler seviyesi üzerine çıkacak şekilde yetiştirmenin yolunun da iyi bir eğitimle gerçekleşeceğinin bilincindeyiz.

Bu bilinçle çocuklarımızı ve gençlerimizi milli, manevi, ahlaki ve kültürel değerlerine sahip, ailesini, milletimizi, vatanımızı seven; demokrasiye sahip çıkan,  insan haklarına saygılı, Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, kendine güven duyan, araştırıp sorgulayıp bilgiye ulaşan, bilgiyi kullanan ve bilgi toplumu yolunda yetiştirmenin gayretindeyiz.

Bu gayretler sonucudur ki; bu yılda öğrencilerimiz akademik başarının yanında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde üstün başarılar göstermişlerdir. Bu başarıda emeği geçen yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi kutluyorum.

Bu duygularla bir öğretim yılı daha biterken Lisans Yerleştirme Sınavlarına girecek bütün öğrencilerimizin üstün başarılar elde etmesini temenni ediyor, 2016/ 2017 eğitim – öğretim yılının sona ermesi nedeniyle eğitim camiamızdaki tüm çalışanlara, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyor, gönüllerince bir tatil diliyorum. 

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.