ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YÜKSEL ARSLAN'IN 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONU MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YÜKSEL ARSLAN'IN 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  SONU MESAJI

Değerli meslektaşlarım, sevgili öğrenciler, saygıdeğer veliler


Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 1.666 okulumuzda, 33.225 öğretmenimiz, 466.507 öğrencimiz ve velilerimizle bir ekip ruhu içerisinde 2018-2019 Eğitim Öğretim yılını başarıyla bitirmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Öğrencilerimizi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün gösterdiği hedefler doğrultusunda, milli-manevi değerlerimiz çerçevesinde, demokrasiye sahip çıkan, insan haklarına saygılı, dünyadaki gelişmeleri yakından takip edecek şekilde birlik ve beraberlik içerisinde yetiştirmenin gayretindeyiz.

Bu gayretlerimizin sonucunda, öğrencilerimiz akademik başarının yanında sosyal-kültürel ve sportif faaliyetlerde de üstün başarılar göstermiş, bizleri gururlandırmışlardır. Bu başarıda emeği geçen yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi kutluyorum.

Bu duygularla bir öğretim yılı daha biterken Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)  girecek bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum. Antalya eğitiminde emek veren tüm çalışanlarımıza, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyor, gönüllerince bir tatil diliyorum.

 

                                                                                                                      

                                                                                             Yüksel ARSLAN

                                                                                            İl Milli Eğitim Müdürü

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.