ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YÜKSEL ARSLAN'IN 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE BAŞI MESAJI

Antalya İl Milli Müdürlüğü olarak; 1706 okulumuzda,  466.507  öğrencimiz, 33.225 öğretmenimizle, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına başlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu öğretim yılında da öğretmenlerimizin öncülüğünde, öğrencilerimizin ihtiyaç ve yetenekleri doğrultusunda, tüm birimlerimizle birlik ve uyum içerisinde çalışarak,  ilimizde bir eğitim habitatı oluşturma gayreti içerisinde olacağız. 
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YÜKSEL ARSLAN'IN 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE BAŞI MESAJI

Kıymetli Velilerimiz,

Çocuklarımız için sizinle ortak hareket etmemiz, eğitim yolculuğunda uyumlu adımlar atmamız çok önemlidir. Bu nedenledir ki, okullarımızda gerçekleştirilecek etkinlik ve çalışmalarda destekleriniz bizlere güç katacaktır.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Sizler çocuklarımızın, ailelerinden sonra en büyük destekçisi ve rehberlerisiniz. 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda bilgisel donanım, mesleki yeterlilik, özverili çalışma ve inancınızla  bu sorumluluğu en iyi şekilde taşıyacağınızdan bizlerinde kuşkusu yoktur.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Sizler asil bir emanetin sahibisiniz.  Geçmişiniz, kültürünüz, topraklarınız en önemlisi içinizde taşıdığınız inançla, güçlü ve özelsiniz. Kendinizin farkında olarak ve değerlerinize sahip çıkarak,  başarılı olacağınıza inanıyorum. Sizlerin çalışmalarınızı destekelmek amacıyla Bakanlığımızın bu seneden itibaren yürürlüğü koymuş olduğu ara tatillerle daha verimli bir eğitim-öğretim yılı geçireceğinize inanıyoruz.Ülke olarak sizlere güvenimiz tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim öğretim yılının başta Milli Eğitim camiamız olmak üzere, kıymetli velilerimize, sevgili öğrencilerimize güzellikler getirmesini temenni eder, saygılar sunarım.

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.