ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YÜKSEL ARSLAN´IN YGS MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz, Kıymetli Meslektaşlarım, Değerli Velilerimiz,   12 Mart 2017 Pazar günü Yüksek Öğretime Geçiş sınavı yapılacak olup öğrencilerimiz, üniversite yaşamında hedefledikleri eğitimi alabilmek için yetenek ve bilgi birikimlerini ortaya koyacaklardır.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YÜKSEL ARSLAN´IN YGS MESAJI

 

Geleceğimizi emanet edeceğimiz siz kıymetli öğrencilerimizin ulaşmak istedikleri hedefleri, gerçekleştirmek istedikleri ideallerini için büyük bir azim ve fedakarlıkla bu sınava hazırlandıklarını biliyorum. Artık emeklerinizin karşılığını almak, mesleki kariyeriniz için önemli bir adım atmak için kendinize güvenmenin, bilgi birikiminizi ve yorum gücünüzü kullanarak sınavda başarıya ulaşmanın zamanı geldi. Şunu da ifade etmek isterim ki, akademik başarınız tabiî ki önemli ancak alacağınız sonuç ne olursa olsun bizim için sizin hayattaki mutluluğunuz çok daha önemlidir. Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, YGS´ye girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum

Yüksel ARSLAN

İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

                                                                                     

 

                                                                                                                                                                                                                                                                          

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.