ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KADEMDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

Kadın ve Demokrasi Derneği İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan’ı makamında ziyaret etti.   Ziyarete Antalya Dernek Temsilci Başkanı Zeynep Ayşe Taş’a derneğin yürütme kurulu üyeleri de eşlik ettiler.
KADEMDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

Zeynep Ayşe Taş İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan’ı ziyaretinde; “ kız çocuklarımızın okullaşma oranının artmasında Müdürlüğünüzün yoğun çabalarından feyz alan derneğimiz kadınlarımızla ilgili önemli projeler gerçekleştirmeye çalışmaktadır. kızlarımızın, derneğimizin amacı olan geleceğin başarılı kadınlarının sosyo – kültürel, siyasal ve ekonomik alanlarda daha avantajlı yerlerde bulunmasını sağlamamızda sizlerin destekleriniz bizim için çok önemlidir. Vermiş olduğunuz her türlü desteğe derneğimiz adına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan da ziyarette yaptığı konuşmasında da; “Öğrencilerimizin eğitimlerinde, milli ve manevi değerlerine sahip, insani duyguları yüksek olan, zamanlarını etkin ve verimli kullanan bireyler olarak yetişmelerinde sivil toplum kuruluşlarının desteğinin farkındayız. Bu konuda emek veren herkese özellikle sivil toplum kuruluşlarına çok teşekkür ederim. Bizlerde Müdürlüğümüz olarak gerekli her türlü çalışmayı yapmaya ve eğitimle ilgili her türlü çalışmanızda sizlere destek vermeye devam edeceğiz.

 

01-11-2016

 

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No 59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.