ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KEPEZ İLÇEMİZDE SELEKSAN ANAOKULU TEMELLERİ ATILDI.

KEPEZ İLÇEMİZDE SELEKSAN ANAOKULU TEMELLERİ ATILDI.

Hayırseverimiz Fatih SELEK tarafından, Kepez İlçesi Çankaya Mahallesinde yaptırılacak olan 4 derslikli anaokulunun temel atma töreni, Valimiz Sayın Ersin Yazıcı'nın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Temel atma törenine, Antalya Valimiz Ersin Yazıcı, Kepez Kaymakamımız Nusret Şahin, Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Er, Hayırseverimiz Fatih Selek ve vatandaşlarımız katıldı.

Törende açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Er: "Ülkemizin geleceğinin temellerini attığımız eğitim-öğretim süreci, bizler için emek ve gönül işidir. Gönül verdiğimiz noktada da en kıymetli destekçilerimiz, hayırseverlerimizdir. Hayırsever yatırımında Türkiye'nin örnek ili olmaya devam ediyoruz.

Bugün bizlere bu gururu yaşatan ve bu bölgemizde hizmet yolunu açan Hayırseverlerimiz başta Ali Uyaroğlu olmak üzere, temellerini attığımız anaokulumuzun destekçisi Fatih Selek'e, her adımımızda yanımızda olan Sayın Valimize ve emeği geçen herkese can-ı gönülden teşekkür ederiz.'' dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüzün ardından Hayırseverimiz Fatih Selek, Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü konuşmalarını yaptılar. Son olarak törende konuşan Valimiz Ersin Yazıcı: "Bugün yine güzel hayra tanıklık etmek için buradayız. 4 derslikli anaokulumuzun temel atma törenimize katılımınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Tabi ki teşekkürün en büyüğünü de Hayırseverimiz Fatih Selek Bey'e ediyoruz. Yılladır bu tür törenlere katıldım, birçok hayırseverimize şahit oldum. Bu tür örnek hayırlar en başta gönül işi. Para işi değil. Eğer bu gönlü güzel insanlar olmaz ise tek başına para bu işleri gerçekleştiremez. İnşallah bu güzel hayrınız, tüm bu hayrı gerçekleştirebilecek durumu olanlara da örnek olur. Antalya zaten hayırseverler konusunda çalıştığım en zengin şehir. " dedi.

Valimiz Sayın Ersin Yazıcı'nın konuşmasının ardından temel atma gerçekleştirdi.

 

12-02-202112-02-202112-02-202112-02-202112-02-202112-02-2021

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.