ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KEPEZ İLÇESİNDEKİ MASADAĞI’NA YAPILACAK OLAN 24 DERSLİKLİ OKUL PROTOKOLÜ İMZALANDI

Hayırsever Ali Uyaroğlu tarafından Kepez ilçesi Masadağı’nda yaptırılacak olan 24 derslikli Emine-Ali Uyaroğlu İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi protokolü Antalya Valiliğinde  imzalandı. 
KEPEZ İLÇESİNDEKİ MASADAĞI’NA YAPILACAK OLAN 24 DERSLİKLİ OKUL PROTOKOLÜ İMZALANDI

Valiliğimizde  düzenlenen protokol imza törenine Antalya  Valisi Münir Karaloğlu  İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan, İl Müftümüz Osman Artan ile hayırsever Ali Uyaroğlu katıldı.

 Protokol İmza töreninde konuşan Valimiz Münir Karaloğlu:  “Kepez ilçemizde 2 Cami, Kuran Kursu ve İmam Hatip Ortaokulu yaptırmış, olan hayırseverimiz  Ali Uyaroğlu ile bugün imzaladığımız protokolle de ilimize  inşallah 24 derslikli imam hatip ortaokulu ve imam hatip lisesi olarak kullanacağımız güzel bir okul daha kazandıracağız. Hayırseverimize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Kendileri en kısa zamanda okulun yapımını tamamlayıp  Milli Eğitim Bakanlığımıza  teslim edecektir. İnşallah bu okullarda, bu camilerde bu Kuran kursunda kendisinin arzu ettiği nesiller yetişir. O nesiller de hem Antalya’ya hem ülkemize hizmet ederler. Allah hayrını kabul etsin” dedi. 

 

Hayırsever Ali Uyaroğlu da Kepez ilçesi Masadağı’nda yaptıracağı 24 derslikli imam hatip okuluna kendisinde çok emeği olan  Rahmetli eşi Emine Uyaroğlu’nun ismini vermek istiyorum, sadece “Allah rızası için” hayır işleri yapmaya gayret göstermekteyim., bundan sonrada gücümün yettiğince hayır işleri yapmaya devam edeceğim. İnşallah  okulu en kısa sürede bitirerek teslim edeceğinim dedi.


05-01-2017

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.