ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KONYAAALTI İLÇEMİZDE OKUL AİLE BİRLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

Konyaaltı ilçemizdeki okullarımızın okul aile birliği başkanlarıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan okul aile birliği bilgilendirme toplantısında bir araya geldi.
KONYAAALTI İLÇEMİZDE OKUL AİLE BİRLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Konyaaaltı ilçesi Okul Aile Birliği Başkanları ve Okul Müdürleri katıldı.

Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan; “Milli Eğitim Camiası olarak öğrenci velilerini eğitimin içinde bulunmasını sağlamak ve öğrenci velileri ile işbirliği içerisinde bulunarak öğrencilerimize alabilecekleri en iyi eğitimi verme çabasındayız. Okul aile birliklerimiz gerek yardıma muhtaç olan öğrencilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasında gerekse okullarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasında en büyük paya sahiptir. Öğrenci velilerimizden gönüllülük esasına göre gelen desteğin doğrudan ihtiyaç olan alana yönlendirmesiyle de en hızlı şekilde ihtiyaçların giderilmesini sağlamaktadır. Eğitim camiası olarak bunun bilincindeyiz ve bu bilinçle de tüm çalışmalarımızı eksiksiz yerine getirmekteyiz diyerek okul aile birliklerine katkılarından dolayı teşekkür etti.  

 

 12-10-201712-10-2017

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.