KORKUTELİNE 16 DERSLİKLİ ORTAOKUL
Hayırsever Osman Sarıca tarafından Korkuteli Cumhuriyet ortaokulu bahçesine yaptırılacak olan imam hatip ortaokulunun protokolü imzalandı.![KORKUTELİNE 16 DERSLİKLİ ORTAOKUL](/meb_iys_dosyalar/2017_06/23170656_ANA_SAYFA_IMG_1533.jpg)
Antalya Valimiz Münir Karaloğlu’nun makamında yapılan imza törenine Korkuteli Kaymakamımız Erol Tanrıkulu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan ve Hayırsever Osman Sarıca katıldı.
Yapılacak olan İmam Hatip Ortaokuluna Cumhuriyet Gülizar – Osman Sarıca İmam Hatip Ortaokulu ismi verilecektir.
Osman Sarıca
10.06.1947 yılında Antalya – Korkuteli İmecik Köyünde doğmuştur. İlkokulu İmecik Köyünde, ortaokulu Korkuteli Ortaokulunda okumuş, lise öğrenimini Antalya Endüstri Meslek Lisesinde tamamlamıştır.
1971 yılında Almanya’ya gitmiş ve Almanya’da Mercedes Fabrikasında Çalışmıştır. Evli, 2 erkek ve 1 kız çocuk babası olan Osman Sarıca Almanya’da emekli olmuştur.