ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEHMET AKİF ERSOY ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Kepez İlçesi Mehmet Akif Ersoy Anaokulu öğrencileri Okul Müdürü Müjgan Oduncuoğlu ve Anasınıfı Öğretmeni Fatma Süter eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan’ı makamında ziyaret etti
MEHMET AKİF ERSOY ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Ziyarette; Öğrenciler, Okul Müdürlüğünce yürütülen “Sihirli Eller, Sihirli Hikayeler” projesi kapsamında öğrencilerin yaptığı resimlerin hikayeleştirilmesinden oluşturulan ve Türkiye’de öğrenciler tarafından hazırlanan ilk Kitap olma özelliğini taşıyan kitabı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel  Arslan’a hediye ettiler.

Okul Müdürü Müjgan Onur; 2016-2017 Eğitim öğretim yılında okulumuzda bu şekilde beş kitap hazırlandı ama öğrencilerimiz özellikle, “Masal Tadında Bir Bayram” isimli hikayenin basılmasını istediler. Ayrıca öğrencilerin yaptığı resimleri hikayeleştiren anasınıfı öğretmenimiz Fatma Süter eşliğinde öğrencilerimiz stüdyo ortamında hikayenin şarkına klip çektiler. Şu anda Klipimiz ve Hikaye Kitabımız Türkiye’nin 81 iline dağıtıldı ve beğeni ile takip edilmektedir. Dedi  

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan; Küçük öğrencilerimiz elde ettikleri büyük başarıdan dolayı Öğretmenimiz Fatma Süter’i ve Okul Müdürümüz Müjgan Oduncuoğlu’nu ziyaret eden öğrencilerimizin nezdinde tebrik ediyor başarılarının devamı diliyorum dedi.

 

Ziyaret İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan’ın öğrencilere çeşitli hediyeler vermesi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 

09-06-201709-06-201709-06-201709-06-2017

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.