ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YÜKSEL ARSLAN’IN 2016 - 2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

Değerli meslektaşlarım, Saygıdeğer velilerimiz, Sevgili öğrencilerimiz,   Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın mutluluğu içerisindeyiz.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YÜKSEL ARSLAN’IN  2016 - 2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

Dünya kenti Antalya’mızda; farklı kültürlere sahip öğrencilerimizi ortak bir kent kültürü ve ortak değerler etrafında birleştirerek bir uyum içerisinde başarıya odaklanmış gençler olarak yetiştirmek eğitim camiası olarak asli görevimizdir.

 Bu bilinçle çocuklarımızı ve gençlerimizi milli, manevi ve kültürel değerlerine sahip; ailesini, milletini, vatanını seven; insan haklarına saygılı, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek çok yönlü düşünebilen, araştırıp sorgulayıp bilgiye ulaşan ve bilgiyi kullanan, yeniliklere açık ve topluma yararlı bireyler olarak yetiştirmenin gayretindeyiz.

Hepimizin bildiği gibi 15 Temmuz 2016 günü  hainler tarafından gerçekleştirilen, demokrasimiz ve milli irademizi hedef alan darbe girişimine Türk milleti olarak birlik ve beraberlik içerisinde karşı koyup bertaraf ederek, büyük bir demokrasi sınavı veren milletimizden aldığımız güçle ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkaracak gençler yetiştireceğimize inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diler, tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize başarı dolu bir yıl dilerim. 

 

 

 

 

 

      Yüksel ARSLAN

 

Antalya İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                   

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No 59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.