ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYRAMLAŞMA
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan müdürlüğümüz çalışanlarıyla bayramlaştı.![MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYRAMLAŞMA](/meb_iys_dosyalar/2017_06/28113041_IMG_1579_KolajY.jpg)
Makam odası girişinde gerçekleşen bayramlaşmada , İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan,Maarif Müfettişleri Başkan ve Başkan Yardımcıları, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, ve müdürlüğümüz çalışanları Ramazan Bayramı öncesi bir araya gelerek bayramlaştı.