ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MURATPAŞA BELEDİYESİNDEN 5 OKULUMUZA SPOR SALONU DESTEĞİ

MURATPAŞA BELEDİYESİNDEN 5 OKULUMUZA SPOR SALONU DESTEĞİ

Muratpaşa Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında Muratpaşa İlçesi sınırlarındaki 5 (beş) okulumuzda Muratpaşa Belediyesince spor salonu yapılmasıyla ilgili protokol valiliğimizde imzalandı.

Protokol imza törenine, Antalya Valimiz Münir Karaloğlu, Muratpaşa Belediye Başkanımız Ümit Uysal, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan katıldı.

Protokol imza töreninde konuşan Muratpaşa Belediye Başkanımız Ümit Uysal; "Yapmayı planladığımız spor salonları sporun ve sporcunun yetişmesine katkı sağlayacaktır. Planlamasını yaptığımız spor salonlarını en kısa zaman da yapmayı hedefliyoruz" dedi.

Antalya Valimiz Münir Karaloğlu; "Muratpaşa Belediyemizin yapacak olduğu spor salonları ile Antalya ili öğrencilerin ve vatandaşların daha iyi şartlarda spor yapmasına olanak sağlayacaktır. Desteklerinden dolayı Muratpaşa Belediyemize teşekkür ederim" dedi.

Konuşmaların ardından protokol taraflarca imzalandı.

 

Muratpaşa belediyemiz tarafından okullarımızdaki öğrencilerimizin sportif alanlarda daha aktif ve verimli olmalarını ve öğrencilerimizin sağlıklı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak amacıyla okullarımızın bahçesine spor salonu yapılması planlanmaktadır. Aynı zamanda okullarımızın bahçelerine yapılacak olan spor salonları eğitim öğretim zamanı dışında kalan sürelerde de vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır.

 

08-07-2019

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.