ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
NAMIK KEMAL ORTAOKULUMUZDA Z-KÜTÜPHANE AÇILIŞI
![NAMIK KEMAL ORTAOKULUMUZDA Z-KÜTÜPHANE AÇILIŞI](/meb_iys_dosyalar/2019_10/23162604_IMG_1911.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan Namık Kemal Ortaokulunda yapılan Z kütüphane açılışına katıldı. Açılış öncesi öğretmenler odasında öğretmenler ile sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan beraberindeki heyet ile Z kütüphanenin açılışını yaparak, öğrenci ile satranç oynadı. Z kütüphanenin okula ve öğrencilerimize hayırlı olmasının temennilerinde bulundu.