ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL SERVİS ARAÇLARI DENETİMLERİ ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Antalya Valiliği Okul Servis Araçları Denetim Komisyonu İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan’ı makamında ziyaret etti.
OKUL SERVİS ARAÇLARI DENETİMLERİ ARALIKSIZ SÜRÜYOR

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan ziyarette yapmış olduğu konuşmasında; “Öğrencilerimiz, eğitimlerine servis şoförlerimizle birlikte başlamakta ve okul çıkışında eve ulaşıncaya kadar servis şoförlerimizin nezaretinde devam etmektedir.  Bu nedenledir ki eğitim okuldan önce okul servislerinde başlamaktadır. Öğrencilerimizin rahatı ve güvenliği açısından da servislerimizin denetlenmesi ve her zaman uygun durumda bulunmalarının sağlanması büyük önem arz etmektedir. Bunun bilinci ile de paydaşlarımızla beraber denetimler aksatılmadan yapılacaktır. Desteklerinden dolayı tüm paydaşlarımıza ve komisyon üyelerimize teşekkür ederim.” Dedi. 

Denetim komisyonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle beraber; İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Ulaştırma Habercilik ve Denizcilik Bakanlığı Bölge Müdürlüğü ve Antalya Servisçiler Odası temsilcilerinden oluşturmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.