ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEMATİK SPOR LİSEMİZ AÇILDI
Spor liselerinin olimpik branşlarda yapılandırılması, olimpik sporlarda branşlaşmaya gidilerek uluslararası spor camiasında Türkiye’yi temsil edecek sporcuların yetiştirilmesi amacıyla Alanya İlçemizde Mevlüt Çavuşoğlu Spor Lisesi açıldı Yüzme ve Bisiklet dallarında öğrenci yetiştirecek olan spor lisemiz Türkiye’de açılan 8 Tematik spor lisesinden biri olarak eğitim öğretim yapacak. Okulda öğrenim görmek isteyen öğrencilerimiz 12-23 Haziran 2017 tarihleri arsında bizzat okul Müdürlüğüne Mülakat için başvuruda bulunacaklardır.![TEMATİK SPOR LİSEMİZ AÇILDI](/meb_iys_dosyalar/2017_06/08165609_mevlut_cavusoglu_spor_lisesi_aciliyor_h19684_d8380.jpg)