ANTALYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU BAŞKAN VEKİLİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, il Temsilcisi Kenan Gürkan ve Türkiye Voleybol Federasyonu Plaj Voleybolu Yöneticisi Oğuz Değirmenci  İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan’ı makamında ziyaret etti.  
TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU BAŞKAN VEKİLİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan ziyarette yapmış olduğu konuşmasında;  “Öğrencilerimizin Akademik başarısının yanında, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerde de başarılı olması için tüm eğitim camiamızla birlikte gayret sarf etmekteyiz, öğrencilerimizin en az bir spor dalıyla uğraşmasını ve en az  bir enstrüman çalmasını istiyoruz.  Biliyoruz ki, spor ve sanat öğrencilerimizin hem bedensel hem de zihinsel gelişimini doğrudan etkilemektedir.  Bu sebepten de Antalya ili nüfus yoğunluğu bakımından Türkiye’nin en çok lisanslı öğrencisini barındırmaktadır.” dedi

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş; “Türkiye Voleybol Federasyonu olarak Voleybol Milli Takım altyapı havuzuna öğrenci yetiştirmek ve yetenekli öğrencileri bu alana yönlendirme çabası içerisindeyiz, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün desteği ile de yetenekli öğrencilerimizi milli takımımıza kazandırıp, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz.” dedi.

 

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Soğuksu Mah. Hamidiye Cad. No59 07030 Muratpaşa / Antalya - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.